Evropa > Bulharsko > Burgas > Mirage Hotel

Informace o Mirage Hotel

Vítáme Vás na stránce Mirage Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mirage Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mirage Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mirage Hotel.

  • Mirage Hotel

Mirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyMirage Hotel Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mirage Hotel
Ulice:  93 Slaveikov
Město:  8008 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
885 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Mirage Hotel se nachází 1 km od centra Burgasu a poskytuje snadné připojení k Slunečnímu pobřeží a do Varny. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách. Rafinovaná a komfortní restaurace nabízí 100 míst a místní i mezinárodní kuchyni.

 
 
facebook g+ twitter