Evropa > Bulharsko > Burgas > Aqua Hotel

Informace o Aqua Hotel

Vítáme Vás na stránce Aqua Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aqua Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aqua Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aqua Hotel.

  • Aqua Hotel

Aqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - HotelyAqua Hotel Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aqua Hotel
Ulice:  Lazur residential quarter, Democratsia Blvd.
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
722 Kč
28 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Aqua Hotel se nachází v centru Burgasu, 1,5 km od parku Morska Gradina a pláže, a nabízí bezplatné využívání posilovny a bazénu. K dispozici je také welness centrum se 3 saunami a masážními službami. Ve společných prostorách i v pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Navštívit můžete i snack bar Aqua, který podává výběr jídel a nápojů. Před hotelem je autobusová zastávka se spoji na letiště a vlakové nádraží. Snídaně formou bufetu se podává od 7:00 do 10:00. Hotel má 4 konferenční místnosti s kapacitou 40, 60, 100 a 150 míst. Na předchozí vyžádání lze zajistit technické vybavení, jako je promítací plátno, flipchart, tabule, ozvučení s mikrofony, počítačový a multimediální projektor a dále také kancelářské vybavení nebo přednášejícího. Hotel Aqua je vzdálený 2 km od hlavního vlakového nádraží a 10 km od letiště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v případě platby nevratných záloh za rezervace je při check-inu pro ověření třeba předložit kreditní kartu, s níž byla rezervace zaplacena. Jméno na kreditní kartě se musí shodovat se jménem osoby, která provádí check-in. Vezměte prosím na vědomí, že podzemní parkoviště je k dispozici zdarma, zatímco za parkování před hotelem se účtuje příplatek.

 
 
facebook g+ twitter