Evropa > Bulharsko > Burgas > Hotel Chiplakoff

Informace o Hotel Chiplakoff

Vítáme Vás na stránce Hotel Chiplakoff na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Chiplakoff, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Chiplakoff, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Chiplakoff.

  • Hotel Chiplakoff

Hotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Chiplakoff Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Chiplakoff
Ulice:  Ferdinandova Str. 88
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
466 Kč
18 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Chiplakoff se nachází v secesní budově v centru Burgasu. Nabízí elegantně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou na místě zdarma používat jízdní kola. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, minibarem a mají balkon, klimatizaci a koupelnu se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Ve zrekonstruované budově hostelu se nachází restaurace se zahradou, kde se podávají jídla mezinárodní kuchyně. Na místě je také bar se širokým výběrem koktejlů. Na požádání a za příplatek je k dispozici kyvadlová doprava. Na letiště v Burgasu dojedete od hotelu autem za 15 minut. Na požádání lze zajistit dopravu na letiště.

 
 
facebook g+ twitter