Evropa > Bulharsko > Burgas > Hotel Luxor

Informace o Hotel Luxor

Vítáme Vás na stránce Hotel Luxor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Luxor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Luxor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Luxor.

  • Hotel Luxor

Hotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Luxor Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Luxor
Ulice:  27, Bulair str
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
860 Kč
33 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Luxor, který stojí v centru města, nabízí ubytování v pokojích a apartmá s internetem zdarma a restauraci zaměřenou na italskou kuchyni. Pláž se táhne 150 metrů odsud. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízeny v egyptském stylu a je v nich kabelová TV, minibar a vlastní koupelna. Některé pokoje mají vlastní balkon. V těchto ubytovacích jednotkách jsou k dispozici rovněž župany. Hosté hotelu Luxor mohou využívat dobře vybavenou posilovnu, stejně jako parní lázeň. Lobby bar nabízí různé teplé nápoje i alkoholické nápoje. Je zde bezplatné připojení k internetu. Od hotelu Luxor dojedete za 5 minut na stadion Neftochimik. Letiště Burgas je 10 km daleko.

 
 
facebook g+ twitter