Evropa > Bulharsko > Burgas > Primoretz Grand Hotel & Spa

Informace o Primoretz Grand Hotel & Spa

Vítáme Vás na stránce Primoretz Grand Hotel & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Primoretz Grand Hotel & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Primoretz Grand Hotel & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Primoretz Grand Hotel & Spa.

  • Primoretz Grand Hotel & Spa

Primoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - HotelyPrimoretz Grand Hotel & Spa Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Primoretz Grand Hotel & Spa
Ulice:  2 Al. Batenberg
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2341 Kč
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Primoretz Grand Hotel se nachází 20 metrů od pláže v Burgasu. V průběhu let si zachoval původní interiér a jeho součástí je 25metrový bazén s vířivkou. V hotelu si můžete dopřát rozmanité lázeňské procedury. Primoretz Grand Hotel & SPA nabízí klasicky zařízené pokoje s balkonem a posezením. Hosté v nich najdou kabelovou TV, pohodlné župany a pantofle. Výhled na moře je k dispozici na vyžádání a za příplatek. V ceně pokojů je bezplatné využití krytých a venkovních bazénů, klasické i aroma sauny, parní lázně, solné lázně, vířivky a relaxační zóny. V restauraci se podávají čerstvé místní speciality a různá kontinentální jídla. Hosté mohou navštívit lázně 6th Sense Spa ve městě Primorec, které se rozkládají na ploše přes 3000 m² a nabízí tropické dešťové sprchy, vany Niagara i bahenní koupele a koupele s mořskými řasami. Dále je zde turecká lázeň a tenisový kurt. Primoretz Grand Hotel stojí 20 metrů od pláží Černého moře. Hosté mohou vyrazit do etnografického muzea v Burgasu a na rušnou třídu Aleko Bogoridi, která je od hotelu vzdálena 400 metrů. Cesta na letiště v Burgasu trvá autem 15 minut.


Důležité informace

Přistýlky jsou k dispozici na vyžádání. Upozorňujeme, že příplatek za děti a osoby na přistýlce se platí hned při příjezdu na recepci. Pokoj s výhledem na moře je k dispozici na vyžádání a za příplatek a přiděluje se podle momentální obsazenosti.

 
 
facebook g+ twitter