Evropa > Bulharsko > Burgas > Hotel Gran Via

Informace o Hotel Gran Via

Vítáme Vás na stránce Hotel Gran Via na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Gran Via, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Gran Via, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Gran Via.

  • Hotel Gran Via

Hotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Gran Via Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Gran Via
Ulice:   bul. Demokracia 54
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
647 Kč
25 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Gran Via se nachází hned vedle kasina Sea Garden v Burgasu a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na park. Jeho součástí je café bar s příjemnou terasou a na pláž je to 100 metrů. Všechny klimatizované pokoje poskytují bezplatné Wi-Fi. Mají moderní interiér a koupelnu s červenými a černými prvky. Nechybí ani satelitní TV s plochou obrazovkou, rychlovarná konvice a psací stůl. Na pláž a k molu dojdete za 5 minut. Gran Via Hotel je vzdálený 500 metrů od centra Burgasu. Veřejné parkování je zpoplatněné a nalézá se 200 metrů odtud. Na hlavní autobusové a vlakové nádraží to je pouhý 1 km. Hotel Gran Via poskytuje za příplatek dopravu na letiště. Může také zajistit dopravu taxislužbou z letiště.


Důležité informace

Hotel může zajistit dopravu taxislužbou z letiště. Další informace si prosím vyžádejte přímo od ubytování. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Informujte prosím Hotel Gran Via o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter