Evropa > Bulharsko > Burgas > Hotel Central

Informace o Hotel Central

Vítáme Vás na stránce Hotel Central na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Central, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Central, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Central.

  • Hotel Central

Hotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Central Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Central
Ulice:  60 Ivailo str.
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
513 Kč
20 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel Central se nachází v centru města Burgas, 5 minut chůze od náměstí Trojkata a od střediska mládeže. V hotelu je kavárna a Wi-Fi je dostupné zdarma. Central Hotel má všechny pokoje klimatizované, vybavené kabelovou TV a zařízené dřevěným nábytkem. Najdete v nich i ledničku a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Auto můžete zaparkovat v hotelové podzemní garáži. Recepce vám může zařídit službu praní prádla a půjčení auta. K restauraci, kde se podávají jídla bulharské kuchyně a pizza, dojdete za pár minut. Ke kavárnám a supermarketům to budete mít pěšky do 5 minut. Hlavní vlakové nádraží v Burgasu leží 1,2 km daleko.

 
 
facebook g+ twitter