Evropa > Estonsko > Tallinn > Hotel Ülemiste

Informace o Hotel Ülemiste

Vítáme Vás na stránce Hotel Ülemiste na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ülemiste, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ülemiste, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ülemiste.

  • Hotel Ülemiste

Hotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Ülemiste Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ülemiste
Ulice:  Lennujaama tee 2
Město:  11101 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1569 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový Hotel Ülemiste se nachází u jezera Ülemiste, 7 minut jízdy autem od historického centra Tallinnu, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným internetem, satelitní TV i minibarem. K dispozici je také bezplatné hotelové= parkoviště. Všechny pokoje hotelu Ülemiste jsou zařízené v teplých pískových barvách a jejich součástí je psací stůl i koupelna s fénem. Všichni hosté mohou ráno zdarma využívat fitness centrum. Některé pokoje mají výhled na jezero. Po cvičení mohou hosté relaxovat v hotelové sauně nebo parní lázni. Recepce je otevřená nepřetržitě a zajistí pro vás concierge služby i úschovu zavazadel. V restauraci Fuente je podávána snídaně formou bufetu. Zajít můžete také do lobby baru s krbem a TV s velkou plazmovou obrazovkou. Během léta si můžete na otevřené terase s velkou fontánou vychutnávat nejrůznější koktejly. Hotel Ülemiste stojí 2 minuty chůze od velkého nákupního centra Ülemiste a 5 minut chůze od letiště Lennart Meri.

 
 
facebook g+ twitter