Evropa > Estonsko > Tallinn > Schlössle Hotel

Informace o Schlössle Hotel

Vítáme Vás na stránce Schlössle Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Schlössle Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Schlössle Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Schlössle Hotel.

  • Schlössle Hotel

Schlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelySchlössle Hotel Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Schlössle Hotel
Ulice:  Pühavaimu 13/15
Město:  10123 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3036 Kč
123 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Stylový 5hvězdičkový Schlossle Hotel je umístěný v budovách z 13. a 14. století a nachází se ve středu historického centra Tallinnu. Nabízí pokoje se starožitným nábytkem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Hotel Schlossle má světlé pokoje zařízené vysoce kvalitními látkami a prvky, vybavené minibarem. Pokoje mají elegantní koupelnu s župany a toaletními potřebami. Součástí všech pokojů je posezení. Restaurace MC Grill nabízí příjemnou a uvolněnou atmosféru. Specializuje se na evropskou kuchyni. Hosté mohou relaxovat v sauně, která je od 7 do 11 hodin zdarma nebo si vybrat z nabídky masážních procedur. Personál recepce je k dispozici 24 hodin denně a zařídí vám dopravu limuzínou nebo služby směnárny. Můžete si také vypůjčit jízdní kola. Schlossle Hotel je vzdálený 150 metrů od náměstí Raekoja Plats a historické radnice. Hlavní vlakové nádraží Balti Jaam je jen 650 metrů daleko.

 
 
facebook g+ twitter