Evropa > Estonsko > Tallinn > Kalev Spa Hotel & Waterpark

Informace o Kalev Spa Hotel & Waterpark

Vítáme Vás na stránce Kalev Spa Hotel & Waterpark na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kalev Spa Hotel & Waterpark, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kalev Spa Hotel & Waterpark, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kalev Spa Hotel & Waterpark.

  • Kalev Spa Hotel & Waterpark

Kalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - HotelyKalev Spa Hotel & Waterpark Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kalev Spa Hotel & Waterpark
Ulice:  Aia 18
Město:  10111 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1569 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Kalev Hotel stojí v historickém centru Tallinnu naproti parku Kanuti. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatný vstup do aquaparku s 50metrovým krytým bazénem, lázněmi a kosmetickým centrem. Hotel Kalev Spa se může pochlubit aquaparkem s atrakcemi, jako jsou skluzavky, vířivka a dětské bazény. Využít můžete také sauny, parní sauny a širokou nabídku masáží a léčebných a kosmetických procedur. V ceně je zahrnuto neomezené využití aquaparku, fitness centra a saun. Každé ráno si můžete zdarma zacvičit vodní gymnastiku. Kalev Spa Hotel & Waterpark má všechny pokoje zařízené satelitní TV, minibarem, posezením a koupelnou s fénem. Restaurace Linda má výhled na aquapark a podává jídla mezinárodní kuchyně a řadu zdravých jídel. Kalev Hotel má v přízemí lobby bar, který je otevřen po celý den. Kalev Spa Hotel je kompletně bezbariérový. Nachází se 10 minut pěšky od tallinského přístavu a vlakového nádraží.


Důležité informace

V tomto objektu budou probíhat rekonstrukční práce od po, 09. ledna 2017 do ne, 16. dubna 2017. Je možné, že během tohoto období může hosty rušit hluk a některá hotelová zařízení a služby nebudou k dispozici.

 
 
facebook g+ twitter