Evropa > Estonsko > Tallinn > Baltic Hotel Vana Wiru

Informace o Baltic Hotel Vana Wiru

Vítáme Vás na stránce Baltic Hotel Vana Wiru na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Baltic Hotel Vana Wiru, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Baltic Hotel Vana Wiru, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Baltic Hotel Vana Wiru.

  • Baltic Hotel Vana Wiru

Baltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - HotelyBaltic Hotel Vana Wiru Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Baltic Hotel Vana Wiru
Ulice:  Viru 11
Město:  10140 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1207 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Baltic Hotel Vana Wiru se nachází v blízkosti středověkých městských hradeb Tallinnu a 240 metrů od náměstí v historickém centru. Jeho pokoje jsou vybavené bezplatnou satelitní TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Hotel Vana Wiru nabízí klasicky zařízené pokoje s dřevěným nábytkem v teplých odstínech. Ve všech najdete minibar, psací stůl a vlastní koupelnu s fénem. Hotel Vana Wiru je vzdálený pouhých 220 metrů od náměstí Viru Väljak. Ke kostelu sv. Jana a na náměstí Svobody je to od hotelu 500 metrů. Vlakové nádraží Balti Jaam je vzdálené 800 metrů. Hosté mohou relaxovat v hotelové vířivce, sauně či parní sauně nebo si dopřát masáž. Personál hotelu Vana Wiru je k dispozici 24 hodin denně. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. V restauraci Complemento se podávají jídla středomořské kuchyně. Hotel Vana Wiru má také svou vlastní hospodu.


Důležité informace

V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 80 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

 
 
facebook g+ twitter