Evropa > Estonsko > Tallinn > Hotel Palace by TallinnHotels

Informace o Hotel Palace by TallinnHotels

Vítáme Vás na stránce Hotel Palace by TallinnHotels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Palace by TallinnHotels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Palace by TallinnHotels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Palace by TallinnHotels.

  • Hotel Palace by TallinnHotels

Hotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Palace by TallinnHotels Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Palace by TallinnHotels
Ulice:  Vabaduse Väljak 3
Město:  10141 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2119 Kč
86 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Palace Hotel se nachází v centru Tallinnu, v impozantní budově postavené ve 30. letech 20. století. Nabízí pokoje s digitální a satelitní TV, tabletem, minibarem a psacím stolem. Ve všech prostorách hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Palace Hotel poskytuje moderní a elegantně řešené pokoje s nábytkem v teplých tónech. Všechny mají vlastní koupelnu s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. Personál hotelu je k dispozici 24 hodin denně. Hosté mohou v suterénu za příplatek navštívit posilovnu, malý bazén, vířivku a parní nebo finskou saunu. V restauraci se podávají mezinárodní jídla a ráno snídaně formou bufetu. Historické centrum Tallinnu je od hotelu Palace vzdálené jen 300 metrů a Náměstí svobody se rozprostírá přímo před budovou. K radnici s náměstím je to 550 metrů. Letiště Lennarta Meriho je vzdálené 5,5 km.


Důležité informace

Na rezervace více než 6 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a poplatky.

 
 
facebook g+ twitter