Evropa > Estonsko > Tallinn > Hotel Rocca al Mare

Informace o Hotel Rocca al Mare

Vítáme Vás na stránce Hotel Rocca al Mare na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rocca al Mare, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rocca al Mare, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rocca al Mare.

  • Hotel Rocca al Mare

Hotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Rocca al Mare Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rocca al Mare
Ulice:  Vabaõhumuuseumi tee 11/ Lillevälja 2
Město:  13522 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1064 Kč
43 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Rocca al Mare Hotel se nachází na pobřeží Baltského moře a nabízí sauny, 15metrový bazén, který mohou hosté každé ráno využívat zdarma, a výhled na moře a na historické centrum Tallinnu. Hotel Rocca al Mare poskytuje vkusně zařízené pokoje s bohatým praktickým vybavením včetně podlahového topení v koupelně nebo klimatizace. Apartmá mají k dispozici další vybavení včetně vířivky a nechybí ani zdarma dostupný internet. Součástí hotelu je také à la carte restaurace, letní terasa a konferenční místnost s 30 místy. Nabídka zahrnuje denní wellness centrum i kosmetický salon s bohatou nabídkou wellness procedur a masáží. V pěší vzdálenosti od hotelu najdete oblíbené památky, ke kterým patří skanzen Eesti Vabaõhumuuseum, tallinské zoo i Saku Suurhall (největší koncertní sál v Estonsku). Nedaleko můžete navštívit také obrovské nákupní centrum Rocca al Mare. Z autobusové zastávky umístěné 3 minuty chůze od hotelu odjíždí 8krát denně bezplatný spoj, jehož trasa vede od obchodního centra Rocca al Mare do historického centra města a k přístavnímu terminálu D a zpět. Na požádání a za příplatek jsou dostupné také transfery z tallinského letiště, přístavu i autobusového a vlakového nádraží.

 
 
facebook g+ twitter