Evropa > Estonsko > Tallinn > Radisson Blu Sky Hotel

Informace o Radisson Blu Sky Hotel

Vítáme Vás na stránce Radisson Blu Sky Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Radisson Blu Sky Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Radisson Blu Sky Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Radisson Blu Sky Hotel.

  • Radisson Blu Sky Hotel

Radisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Sky Hotel Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Radisson Blu Sky Hotel
Ulice:  Rävala pst 3
Město:  10143 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2631 Kč
109 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Radisson Blu Sky Hotel se nachází v obchodním centru města Tallinn a 10 minut pěšky od historického centra. Nabízí zrekonstruované, elegantní ubytování s Wi-Fi zdarma a LCD TV. Moderní pokoje v hotelu Radisson Blu Sky mají rychlovarnou konvici, bezpečnostní schránku a systém chlazení. Za příplatek je možné využít hotelovou saunu, která je dopoledne k dispozici zdarma. Hotel zahrnuje nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a nepřetržitě otevřené business centrum. V restauraci se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Restaurace Seasons je zaměřena na mezinárodní kuchyni a Madissoni nabízí grilované pokrmy. Hosté mohou navštívit také snack bar v lobby a střešní bar Lounge24 s panoramatickým výhledem na Tallinn a moře. Letiště Tallinn Lennart Meri leží 4,5 km od hotelu. Doprava na letiště je k dispozici za příplatek. Na místě se nachází placené veřejné parkoviště. Hotel Radisson Blu Sky leží 1,3 km od přístavu a 3 km od hlavního vlakového nádraží. Nákupní centrum Viru je vzdáleno jen 5 minut pěšky.

 
 
facebook g+ twitter