Evropa > Estonsko > Tartu > Barclay Hotel

Informace o Barclay Hotel

Vítáme Vás na stránce Barclay Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Barclay Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Barclay Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Barclay Hotel.

  • Barclay Hotel

Barclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyBarclay Hotel Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Barclay Hotel
Ulice:  Ülikooli 8
Město:  51003 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1266 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Barclay Hotel se nachází v centru města Tartu, pouhých 500 metrů od univerzity v Tartu a v blízkosti několika bank a obchodních center. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet. V restauraci s výhledem na mauzoleum Barclay de Tolly se podává klasická estonská kuchyně. Snídaně je o víkendech podávána až do 11:00. Ve dvoře hotelu Barclay je k dispozici bezpečné parkoviště pro osobní auta a motocykly. Nedaleko je k dispozici bezplatné veřejné parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter