Evropa > Estonsko > Tartu > Dorpat Conference Hotel

Informace o Dorpat Conference Hotel

Vítáme Vás na stránce Dorpat Conference Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dorpat Conference Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dorpat Conference Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dorpat Conference Hotel.

  • Dorpat Conference Hotel

Dorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDorpat Conference Hotel Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dorpat Conference Hotel
Ulice:  Soola 6
Město:  51014 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1418 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Dorpat SPA and Conference Hotel se nachází v Tartu a nabízí pokoje s kabelovou TV a bezplatným internetem. Má také masážní salon, lázně a wellness centrum. Dorpat Hotel nabízí pokoje zařízené v klasickém stylu se světlými zdmi a dřevěným nábytkem s pracovním stolem. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Hotel Dorpat se může pochlubit saunou a poskytuje širokou škálu kosmetických a zdravotních procedur. K dispozici je také kosmetický salon. Hlavní vlakové nádraží Tartu je vzdálené 2 km. Hotel Dorpat je vzdálen 1,2 km od estonského literárního muzea. Ke katedrále Tartu je to 1,4 km. Hotelová restaurace podává estonská jídla. Ráno si zde můžete vychutnat snídani formou bufetu a odpoledne je k dispozici obědový bufet.

 
 
facebook g+ twitter