Evropa > Estonsko > Tartu > Hotel Tartu

Informace o Hotel Tartu

Vítáme Vás na stránce Hotel Tartu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Tartu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Tartu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Tartu.

  • Hotel Tartu

Hotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel Tartu Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Tartu
Ulice:  Soola 3
Město:  51013 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1088 Kč
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Tartu se nachází ve městě Tartu. Poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích se satelitní LCD TV, koupelnou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Hotel Tartu nabízí klasicky zařízené pokoje s koberci, psacím stolem, žehličkou a žehlicím prknem. Tartu má půjčovnu jízdních kol a aut, masážní salon, saunu a recepci s nepřetržitým provozem, kde si lze zakoupit vstupenky. Tartu Hotel stojí naproti autobusového nádraží, 200 metrů od aquaparku Aura, 650 metrů od Barclayova náměstí a 1,4 km od tartské katedrály. V hotelu najdete à la carte restauraci Café Tartu, kde se podávají mezinárodní a estonská jídla. Každé ráno je připravená snídaně formou bufetu.

 
 
facebook g+ twitter