Evropa > Estonsko > Tartu > Hotel London by Tartuhotels

Informace o Hotel London by Tartuhotels

Vítáme Vás na stránce Hotel London by Tartuhotels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel London by Tartuhotels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel London by Tartuhotels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel London by Tartuhotels.

  • Hotel London by Tartuhotels

Hotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - HotelyHotel London by Tartuhotels Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel London by Tartuhotels
Ulice:  Rüütli 9
Město:  51007 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1777 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel London se nachází v srdci starého města Tartu a nabízí pokoje zařízené v pastelových barvách se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a bezplatným Wi-Fi. Hotel London má stylové a elegantní pokoje. Všechny jsou zařízené dřevěným nábytkem příjemných barev. Zahrnují psací stůl, trezor, vlastní koupelnu a klimatizaci. Hotel London stojí 160 metrů od kostela sv. Jana. Náměstí Raekoja Plats a radnice města Tartu jsou vzdálené 130 metrů. Univerzita v Tartu se nachází 110 metrů odtud a a na letiště je to 6 km daleko. V okolí najdete různé restaurace, obchody a bary. Recepce je otevřená nepřetržitě. Útulná restaurace Polpo podává mezinárodní a estonská jídla a hoteloví hosté zde mohou uplatnit slevu. Každé ráno se podává různorodá snídaně formou bufetu.

 
 
facebook g+ twitter