Evropa > Estonsko > Tartu > Hansa Hotel

Informace o Hansa Hotel

Vítáme Vás na stránce Hansa Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hansa Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hansa Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hansa Hotel.

  • Hansa Hotel

Hansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyHansa Hotel Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hansa Hotel
Ulice:  Turu 27a
Město:  50106 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1184 Kč
49 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Menší a pohodlně zařízený Hansa Hotel se nachází jen několik minut od centra města Tartu, v blízkosti nákupních center i řeky Emajõgi, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel je zařízený ve středověkém stylu a poskytuje ubytování v pokojích pojmenovaných po hanzovních městech, například po Lübecku, Visby nebo Bergenu. Součástí všech pokojů vlastní koupelna i TV. Hansa Hotel má také hospodu, sauna a vnitřní dvůr s úchvatnou fontánou a grilem. V hospodě Hansa Tall se připravují pokrmy estonské kuchyně. Hotel stojí 600 metrů od nejbližší autobusové zastávky a 10 km od letiště Tartu.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom Hansa Hotel předem. Upozorňujeme, že vchod do hotelu je z ulice Turu. Upozorňujeme, že veškeré požadavky o přistýlku musí ubytování ještě před příjezdem schválit. Dostupnost přistýlek vyžádaných až na místě nelze zaručit.

 
 
facebook g+ twitter