Evropa > Estonsko > Tartu > Antonius Hotel

Informace o Antonius Hotel

Vítáme Vás na stránce Antonius Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Antonius Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Antonius Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Antonius Hotel.

  • Antonius Hotel

Antonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyAntonius Hotel Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Antonius Hotel
Ulice:  Ülikooli 15
Město:  51003 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1819 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Antonius je luxusní butikový hotel nacházející se v srdci historického centra Tartu, přímo naproti univerzitě. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma. Tento elegantní 5hvězdičkový hotel nabízí individuálně navržené, klimatizované pokoje s LCD televizory, minibary, trezory a velkými koupelnami. Zdobené jsou historickými tapetami, nástěnnými malbami, krby a původním starožitným nábytkem. Pokoje se vyznačují širokými okny a vysokými stropy a skýtají výhledy na Tartu University nebo na hotelové nádvoří. Antonius Hotel je umístěn v historické budově ze 16. století. Vzhledem k tomu, že se jedná o památkově chráněnou stavbu, byla během restauračních prací věnována velká pozornost ochraně a konzervaci interiérů i exteriérů. Součástí restaurace je středověké klenuté sklepení s jedinečným proskleným atriem. Hosté si mohou dopřát gurmánskou večeři při svíčkách pod hvězdnou oblohou nebo elegantní snídani à la carte.

 
 
facebook g+ twitter