Informace o Hôtel de Sévigné

Vítáme Vás na stránce Hôtel de Sévigné na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel de Sévigné, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel de Sévigné, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel de Sévigné.

  • Hôtel de Sévigné

Hôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel de Sévigné Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel de Sévigné
Ulice:  6 rue de Belloy
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2629 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento půvabný, tichý hotel se nachází u Vítězného oblouku, nedaleko bulváru Champs-Elysées, Eiffelovky a náměstí Trocadero. Hotel poskytuje vynikající služby a nabízí velké pokoje s moderním vybavením. Hôtel de Sévigné má pokoje vybavené satelitní HD TV s plochou obrazovkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Každý ze stylových pokojů má také minibar a vlastní koupelnu s fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Hôtel de Sévigné podává v elegantní jídelně v přízemí snídani formou bufetu. K pařížským zajímavostem se lze snadno dostat pěšky nebo z několika stanic metra v okolí hotelu. Sévigné se nachází nedaleko muzea Guimet a Galliéra. Hotel je vzdálen 10 minut chůze od Eiffelovky a 5 minut chůze od bulváru Champs Elysées.


Důležité informace

Přistýlku nebo dětskou postýlku lze umístit pouze do pokojů Charming a Prestige. Dětské postýlky si je třeba rezervovat předem a jejich dostupnost závisí na momentální obsazenosti. Upozorňujeme, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a další poplatky.

 
 
facebook g+ twitter