Informace o Napoleon Paris

Vítáme Vás na stránce Napoleon Paris na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Napoleon Paris, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Napoleon Paris, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Napoleon Paris.

  • Napoleon Paris

Napoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyNapoleon Paris Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Napoleon Paris
Ulice:  40, avenue de Friedland
Město:  75008 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5259 Kč
198 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Napoleon Paris je hotel situovaný v Paříži, jen kousek pěšky od Vítězného oblouku a bulváru Elysejská pole (Champs-Élysées). Ke stadionu Parc des Princes (6,8 km) je to 15 minut autem. Poskytuje ubytování v individuálně řešených pokojích a apartmá s moderními vymoženostmi. Z pokojů a apartmá se otevírá výhled na klidnou třídu Frieland nebo na vnitřní hotelové nádvoří porostlé zelení. Všechny jsou klimatizované, vybavené LCD TV a zařízené vkusným nábytkem. Standardem je také moderní mramorová koupelna s vanou, zvětšovacím kosmetickým zrcadlem a župany. V hotelu Napoleon je vyhlášená restaurace Bivouac Café, kde se podávají gurmánské pokrmy a bar, který má krytou terasu s fontánou. Z nedaleké stanice metra lze dojet za několik minut do obchodní čtvrti La Défense.


Důležité informace

Při příjezdu je třeba předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu použitou k rezervaci. Pokud to není možné, kontaktujte prosím ubytování před příjezdem.

 
 
facebook g+ twitter