Informace o Hotel De Vigny

Vítáme Vás na stránce Hotel De Vigny na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel De Vigny, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel De Vigny, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel De Vigny.

  • Hotel De Vigny

Hotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - HotelyHotel De Vigny Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel De Vigny
Ulice:  9 -11 rue Balzac
Město:  75008 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4432 Kč
161 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel de Vigny v Paříži se nachází v blízkosti bulváru Champs-Elysées, v poklidnější části elegantního 8. městského obvodu. Nabízí noblesní jednoduchost a služby butikového hotelu. Hotelové pokoje a apartmá jsou módně a elegantně zařízené. Jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a minibarem. Ve všech je mramorová koupelna a bezplatné Wi-Fi. V hotelové restauraci Penati al Baretto, která je oceněná hvězdičkou Michelin, se podávají snídaně, obědy a večeře. Připravují se zde z čerstvých surovin pokrmy italské gurmánské kuchyně. V hotelu je také příjemný bar ve stylu art deco. Tento prostorný a příjemný hotel stojí v příjemné části francouzského hlavního města a představuje ideální zázemí pro prohlídku krás tohoto města světel.


Důležité informace

U nevratných rezervací si hotel vyhrazuje právo vyžádat kreditní kartu použitou při rezervaci.

 
 
facebook g+ twitter