Informace o Hôtel Elysées Paris

Vítáme Vás na stránce Hôtel Elysées Paris na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Elysées Paris, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Elysées Paris, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Elysées Paris.

  • Hôtel Elysées Paris

Hôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Elysées Paris Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Elysées Paris
Ulice:  1, Rue Brey
Město:  75017 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2794 Kč
109 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hôtel Elysées Paris se nachází 150 metrů od Vítězného oblouku a Champs Elysées. Ke konferenčnímu centru Palais des Congrès je to odtud jen 1 km. Elysées Paris má všechny pokoje vybavené klimatizací, TV s plochou obrazovkou a dokovací stanicí pro iPod. K dispozici je v nich také Wi-Fi zdarma a kávovar Nespresso. Jsou zařízené v moderním stylu. Hôtel Elysées Paris podává každé ráno snídaně formou bufetu. Personál nepřetržitě otevřené recepce vám může rezervovat stůl v restauraci a lístky na různá představení nebo objednat taxík. Hôtel Elysées Paris je vzdálený jen 2 minuty chůze od stanice metra a příměstské železnice RER, odkud dojedete bez přestupu k muzeu Louvre, kabaretu Moulin Rouge a operní scéně Opéra de Bastille.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou pro provedení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter