Evropa > Francie > Ile de France (Paříž) > Paříž okres > Paříž > Sofitel Paris Arc De Triomphe

Informace o Sofitel Paris Arc De Triomphe

Vítáme Vás na stránce Sofitel Paris Arc De Triomphe na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Paris Arc De Triomphe, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Paris Arc De Triomphe, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Paris Arc De Triomphe.

  • Sofitel Paris Arc De Triomphe

Sofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - HotelySofitel Paris Arc De Triomphe Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Paris Arc De Triomphe
Ulice:  14 Rue Beaujon
Město:  75008 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6768 Kč
264 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Butikový hotel Sofitel Paris Arc De Triomphe je situován v elegantní budově z období Hausmannovy přestavby Paříže, pouhých 450 metrů od Vítězného oblouku a luxusních butiků na bulváru Champs Elysées. Ubytování je dílem architektonického studia Putman. Pokoje jsou zařízené pro dokonalou relaxaci a zahrnují matrace z paměťové pěny, náladové osvětlení, dokovací stanici pro iPod značky Bose, kávovar značky Nespresso a uvítací dárkový balíček s čajem značky Betjeman & Barton. Apartmá jsou rovněž vybavena systémem Nightcove a LED TV. Součástí je prostorná koupelna s mozaikou Putman. K dispozici je i velký otevřený sprchový kout a samostatně stojící vana. Pro potěšení smyslů jsou připraveny toaletní potřeby značky Hermès. V elegantním bistru "Les Cocottes" se pod vedením šéfkuchaře Christana Constanta připravují výtečné pokrmy ze sezónních produktů. V moderním hotelovém baru si můžete každý den až do půlnoci vychutnávat osvěžující koktejly. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Soukromé parkoviště lze využít za příplatek. Ubytování leží 5 minut pěšky od stanic metra Charles de Gaulle-Etoile a Georges V. Z vlakového nádraží Charles de Gaulle-Etoile můžete využít přímý spoj do města Marne-la-Vallée a pařížského Disneylandu.

 
 
facebook g+ twitter