Informace o Hôtel Keppler

Vítáme Vás na stránce Hôtel Keppler na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Keppler, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Keppler, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Keppler.

  • Hôtel Keppler

Hôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Keppler Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Keppler
Ulice:  10 Rue Kepler
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6428 Kč
242 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní Hotel Keppler sídlí v haussmannovské budově z 19. století, jen 400 m od bulváru Elysejská pole. Nabízí fitcentrum, saunu, hammam a poskytuje dopravu na letiště. Všechny pokoje a apartmá jsou klimatizovaná a vybavená dokovací stanicí pro iPod, TV s plochou obrazovkou a minibarem. Některé ubytovací jednotky disponují terasou s výhledem na Eiffelovu věž, z některých je výhled na prosklenou střechu zimní zahrady. Hotel Keppler provozuje bar se zimní zahradou. V jídelně se každé ráno podává kontinentální snídaně a odpoledne si mohou hosté zajít do salonu na čaj. Stanice metra George V je vzdálená 450 m. Hotel má recepci s nepřetržitým provozem, turistické informace a zajišťuje prodej vstupenek. V celém hotelu je dostupné Wi-Fi.

 
 
facebook g+ twitter