Informace o Hôtel Balzac

Vítáme Vás na stránce Hôtel Balzac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Balzac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Balzac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Balzac.

  • Hôtel Balzac

Hôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Balzac Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Balzac
Ulice:  6 rue Balzac
Město:  75008 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6332 Kč
230 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází v Balzacově vile z 19. století, jen několik minut pěšky od Vítězného oblouku a bulváru Champs-Elysées. Nabízí Wi-Fi zdarma a elegantní lounge s velkými pohovkami, kde si můžete vychutnat koktejl. Pokoje a apartmá v Hôtelu Balzac mají jemné osvětlení, neoklasický design, posezení s LCD TV a minibar. Některé mají i DVD přehrávač a výhled na Paříž nebo do dvora. Každý den se v přijímacím pokoji se skleněným stropem podává kontinentální snídaně a snídaně formou bufetu. V restauraci oceněné hvězdičkou Michelin, která je od roku 1996 vedena šéfkuchařem Pierrem Gagnairem, můžete ochutnat gurmánskou kuchyni. V tomto hotelu je k dispozici soukromé parkoviště a hlídání dětí za příplatek. Stanice metra George V s přímými spoji k muzeu Louvre je vzdálena 210 metrů.


Důležité informace

U nevratných rezervací si hotel vyhrazuje právo požádat o předložení kreditní karty použité k rezervaci.

 
 
facebook g+ twitter