Informace o Hôtel Vernet

Vítáme Vás na stránce Hôtel Vernet na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Vernet, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Vernet, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Vernet.

  • Hôtel Vernet

Hôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Vernet Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Vernet
Ulice:  25 Rue Vernet
Město:  75008 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7929 Kč
288 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Vernet se nachází pouhých 100 metrů od bulváru Champs Elysées a stanice metra George V. Svým hostům nabízí prostorné pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma a minibarem. Pokoje hotelu Vernet jsou zařízeny v moderním stylu, v přírodních barvách, s moderními textiliemi a dřevěným nábytkem. K jejich vybavení patří trezor a TV. Mají vlastní koupelnu s vanou a župany a pantoflemi pro vaše pohodlí. Restaurace s impozantní skleněnou kopulí, kterou navrhl Gustave Eiffel, nabízí tradiční francouzskou kuchyni. Hosté si mohou také vychutnat drink v hotelovém salonku. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště s obsluhou a nepřetržitě otevřená recepce. Místní doprava, včetně stanice metra George V, zajišťuje přímé spojení k Louvru a opeře Bastille.


Důležité informace

V případě rezervací s platbou předem hotel zasílá po provedení rezervace autorizační formulář. Upozorňujeme, že dětské postýlky je možné umístit pouze do pokojů a apartmánů Deluxe, Executive a Prestige. Upozorňujeme, že při příjezdu je nutné předložit kreditní kartu použitou k rezervaci spolu s průkazem totožnosti.

 
 
facebook g+ twitter