Evropa > Francie > Ile de France (Paříž) > Paříž okres > Paříž > Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris

Informace o Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris

Vítáme Vás na stránce Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris.

  • Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris

Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Kleber Champs-Elysées Tour-Eiffel Paris
Ulice:  7 Rue De Belloy
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2401 Kč
94 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hôtel Kléber stojí uprostřed "zlatého trojúhelníku" mezi Champs-Elysées, Vítězným obloukem a Eiffelovou věží. Na stanici metra Victor Hugo je to 500 metrů. Linkou 2 dojedete bez přestupů přímo na Montmartre. Interiéry jsou zařízené ve stylu napoleonské éry a tvoří je staré malby nebo dřevořezby v kombinaci s moderním vybavením. Všechny pokoje jsou kompletně odhlučněné, mají bezplatné Wi-Fi a klimatizací. V některých pokojích je masážní sprcha nebo vana. Dopoledne si mohou hosté pochutnat na snídani formou bufetu. K dispozici je také pokojová služba. Vydejte se na plavbu po Seině a nebo se projděte po bulváru Champs-Elysées. Hotel se nachází 250 metrů od stanice metra Boissière na lince 6 a stanice metra Iéna na lince 9. Budete mít přímý přístup k nákupním centrům Galeries Lafayette a Printemps Haussman vzdáleným 600 metrů.

 
 
facebook g+ twitter