Evropa > Francie > Ile de France (Paříž) > Paříž okres > Paříž > Mercure Paris Champs Elysées

Informace o Mercure Paris Champs Elysées

Vítáme Vás na stránce Mercure Paris Champs Elysées na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mercure Paris Champs Elysées, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mercure Paris Champs Elysées, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mercure Paris Champs Elysées.

  • Mercure Paris Champs Elysées

Mercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyMercure Paris Champs Elysées Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mercure Paris Champs Elysées
Ulice:  51 Rue Lauriston
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2784 Kč
109 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Mercure Paris Champs Elysées je v jedné z nejprestižnějších čtvrtí Paříže. Nachází se 5 minut od Arc de Triomphe, Champs Elysées a Trocadero a 10 minut od Porte Maillot a La Défense. Mercure Champs Elysées se nachází také v blízkosti obchodní čtvrti Kleber Avenue. V blízkosti hotelu najdete mnoho restaurací. Hotel nabízí 46 klidných, klimatizovaných pokojů vyzdobených v pařížském stylu. Některé z nich jsou dvoupodlažní. Všechny jsou velice dobře vybavené. Trezory a fax jsou k dispozici na recepci.

 
 
facebook g+ twitter