Informace o Majestic Hotel Spa

Vítáme Vás na stránce Majestic Hotel Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Majestic Hotel Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Majestic Hotel Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Majestic Hotel Spa.

  • Majestic Hotel Spa

Majestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - HotelyMajestic Hotel Spa Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Majestic Hotel Spa
Ulice:  30, Rue La Pérouse
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7943 Kč
311 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel je situován v 16. pařížském obvodu, pouhých 400 metrů od náměstí Place de l'Étoile a Vítězného oblouku. Nabízí klimatizované pokoje, restauraci a hosté mají volný vstup do wellness centra. Majestic Hotel Spa poskytuje pokoje zařízené ve starožitném pařížském stylu s moderními uměleckými díly. Součástí všech je satelitní TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, vlastní koupelna a také minibar, který je denně zdarma doplňován nealkoholickými nápoji. Některé pokoje a apartmá mají vlastní terasu nebo kuchyňský kout. Ve všech pokojích je dostupné Wi-Fi a hotel má i zařízení pro handicapované hosty. Každé ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu. Na požádání můžete posnídat přímo ve svém pokoji. Na místě je à la carte restaurace. Majestic Hotel Spa má také wellness centrum s bazénem, hammamem a fitness centrem. V nabídce jsou také masáže, kosmetické služby a procedury v hammamu. Majestic Hotel Spa je vzdálený 190 metrů od stanice metra Kléber (linka 6), 400 metrů od stanice metra Charles de Gaulle – Étoile Metro (linky 1, 2 a 6). Za 15 minut lze dojít k Eiffelově věži a 5 minut vás dělí od bulváru Champs-Élysées.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace a platný průkaz totožnosti. Držitelem karty musí být osoba, která bude v hotelu ubytována. Pokud tuto kreditní kartu předložit nelze, je třeba předložit jinou kreditní kartu a celou platbu provést znovu. V případě, že bude pobyt hradit osoba, která nebude v hotelu ubytována, bude hotel před příjezdem vyžadovat speciální doklady, aby se zabránilo podvodům s bankovními kartami. Vezměte prosím na vědomí, že hotel může kdykoliv před příjezdem provést předběžnou autorizaci kreditní karty, aby byly zajištěny dostatečné finanční prostředky na úhradu pobytu.

 
 
facebook g+ twitter