Evropa > Francie > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Collège Hôtel

Informace o Collège Hôtel

Vítáme Vás na stránce Collège Hôtel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Collège Hôtel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Collège Hôtel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Collège Hôtel.

  • Collège Hôtel

Collège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - HotelyCollège Hôtel Lyon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Collège Hôtel
Ulice:  5 Place Saint Paul
Město:  69005 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2528 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel řetězce Hotel de Charme se nachází v historickém centru Lyonu. Nabízí originální interiér ve stylu školy a klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Na místě najdete tapas bar a na každém poschodí starobylou lednici s nápoji zdarma. Pokoje, zařízené v bílé barvě, mají velké uzamykatelné skříňky, vlastní koupelnu s fénem a některé z nich také balkon s panoramatickým výhledem na město. V areálu Le Collège je také zahradní terasa a bar Baràgones, kde si můžete vychutnat drink. V jídelně s originálním nábytkem ve stylu školní třídy se podává snídaně formou bufetu. Hôtel Le Collège je vzdálen jen 20 minut chůze od vlakového nádraží Gare de Lyon Part-Dieu, 6 minut chůze od lyonské opery a pěší zóny Saint Jean a 500 metrů od stanic metra Vieux Lyon a Hotel de Ville. Na místě lze využívat soukromé parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter