Evropa > Francie > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Villa Florentine

Informace o Villa Florentine

Vítáme Vás na stránce Villa Florentine na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Florentine, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Florentine, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Florentine.

  • Villa Florentine

Villa Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - HotelyVilla Florentine Lyon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Florentine
Ulice:  25 Montée St Barthélémy
Město:  69005 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5368 Kč
195 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Villa Florentine se nachází v historickém centru Lyonu s panoramatickým výhledem na město. Tento bývalý klášter nabízí restauraci oceněnou 1 michelinskou hvězdou, elegantní pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Villa Florentine má klimatizované pokoje s elegantním interiérem, satelitní TV, minibarem, posezením a vlastní moderní koupelnou s vanou nebo sprchou. Některé pokoje nabízí i výhled na historickou část Lyonu. Villa Florentine má jídelnu, kde si můžete zajít na snídani. Na požádání si lze snídani nechat přinést i na pokoj.Villa Florentine provozuje restauraci Les Terrasses de Lyon s venkovní terasou, která podává tradiční francouzskou kuchyni a krajové speciality. Ubytování zahrnuje také fitness centrum se saunou, parní lázní, kardio místností a malým kosmetickým studiem. Pokud přijedete autem, můžete na místě za příplatek využít soukromé parkoviště. Hotel stojí 4,5 km od vlakového nádraží Lyon Part-Dieu. Muzeum výtvarného umění je vzdálené 900 metrů.

 
 
facebook g+ twitter