Evropa > Polsko > Varšava > Sheraton Warsaw Hotel

Informace o Sheraton Warsaw Hotel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Warsaw Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Warsaw Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Warsaw Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Warsaw Hotel.

  • Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - HotelySheraton Warsaw Hotel Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Warsaw Hotel
Ulice:  Bolesława Prusa 2
Město:  00-493 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2075 Kč
346 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Sheraton Warsaw Hotel se nachází v centru Varšavy na Náměstí tří křížů, pouhých 5 minut chůze od slavné ulice Nowy Świat a 10 minut chůze od parku Łazienki Królewskie. Hotel nabízí 350 elegantních, klimatizovaných pokojů vybavených minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Každý pokoj má LCD TV s kabelovými a satelitními programy v různých jazycích a vlastní koupelnu s fénem. Pokoje zahrnují také žehličku, žehlicí prkno, kosmetické zrcátko a minerální vodu. Pokoje vyššího standardu se nacházejí v nejvyšším patře hotelu a nabízí bezplatnou snídani, občerstvení a nápoje, připojení k internetu a také soukromou recepci a přístup do salonku Club Lounge. Hosté hotelu Sheraton Warsaw mají volný přístup do fitness centra Sheraton, kde najdete plně vybavenou nepřetržitě otevřenou posilovnu, saunu, parní saunu a finskou saunu a vybrat si lze také z celé řady lekcí fitness a jógy. Hotel poskytuje bezplatné připojení na internet ve vstupní hale, restauracích a barech, stejně jako business koutku, kde lze využít několik počítačových stanic a tiskárnu. V hotelu se nachází restaurace InAzia podávající asijskou kuchyni a restaurace Olive, která se specializuje na středomořskou kuchyni. Můžete také relaxovat v populárním baru Someplace Else, který nabízí nápoje a pokrmy Tex-Mex. Palác kultury a vědy je jen 1,3 km od hotelu a ke královskému hradu a do historického centra dojedete autobusem za pouhých 5 minut. V okolí najdete elegantní nákupní centrum s četnými, elegantními butiky a rušnými bary a kavárnami. Národní stadion, který leží na druhé straně řeky, a Vědeckotechnické Koperníkovo centrum jsou vzdálené necelé 3 km.


Důležité informace

Kreditní karta hosta musí být platná po celou dobu pobytu. Při příjezdu do hotelu prosím předložte kreditní kartu, která byla použita při rezervování. Upozornění: Pokud provádíte rezervaci jménem někoho jiného, musíte kontaktovat přímo hotel a sjednat si vyúčtování pro třetí osobu.

 
 
facebook g+ twitter