Evropa > Polsko > Varšava > Hotel Rialto

Informace o Hotel Rialto

Vítáme Vás na stránce Hotel Rialto na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rialto, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rialto, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rialto.

  • Hotel Rialto

Hotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Rialto Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rialto
Ulice:  ul. Wilcza 73
Město:  00-670 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2047 Kč
341 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový butikový hotel Rialto se nachází jen 500 metrů od varšavského hlavního nádraží. Jeho interiéry jsou zařízené ve stylu art deco. Hotel nabízí zařízení pro volný čas a elegantní pokoje s LCD TV. Všechny pokoje hotelu Rialto jsou klimatizované a zařízené původním nábytkem ve stylu art deco. Ve všech pokojích najdete minibar, posezení a moderní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Nechybí zde ani župany. Snídaně se každé ráno podává v elegantní restauraci Salto, která se zaměřuje na moderní jihoamerickou kuchyni s rybími pokrmy, mořskými plody a argentinskými steaky. V baru si vyberete z bohaté nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů a vín. Personál recepce je k dispozici 24 hodin denně a zajišťuje služby concierge. Můžete relaxovat v sauně a parní lázni nebo si zacvičit v hotelovém fitness centru. Hotel nabízí omezený počet bezplatných parkovacích míst. Hotel Rialto se nachází 10 minut autem od historického centra Varšavy. Letiště Frédérica Chopina leží pouhých 7 km daleko.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v případě rezervací bez možnosti vrácení peněz musí hosté při check-inu předložit kreditní kartu. Při placení korporátní kreditní kartou je vyžadován předautorizační formulář.

 
 
facebook g+ twitter