Evropa > Polsko > Varšava > Hotel Polonia Palace

Informace o Hotel Polonia Palace

Vítáme Vás na stránce Hotel Polonia Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Polonia Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Polonia Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Polonia Palace.

  • Hotel Polonia Palace

Hotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Polonia Palace Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Polonia Palace
Ulice:  Al. Jerozolimskie 45
Město:  00-692 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1585 Kč
264 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento oceněný 4hvězdičkový hotel se nachází v centru Varšavy naproti Paláci kultury a vědy. Polonia Palace Hotel nabízí prostorné klimatizované pokoje s minibarem a koupelnou s vyhřívanou podlahou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi připojení. Všechny odhlučněné a stylově zařízené pokoje Palace mají bezpečnostní schránku a satelitní TV. V luxusní koupelně najdete fén, vanu a toaletní potřeby zdarma. Hotelová restaurace Strauss podává jídla evropské a polské kuchyně. Relaxovat můžete u skleničky v baru Bojangles s živou klavírní hudbou a sportovními přenosy. Personál recepce je vám k dispozici nepřetržitě a může pro vás zajistit službu praní a žehlení prádla. Vstup do fitness centra a sauny je pro hosty zdarma. Můžete si zde dopřát také masáže. Polonia Palace Hotel stojí jen 350 metrů od varšavského hlavního nádraží a nákupního centra Złote Tarasy. Historické centrum Varšavy leží 2 km daleko.

 
 
facebook g+ twitter