Evropa > Polsko > Varšava > Hotel MDM City Centre

Informace o Hotel MDM City Centre

Vítáme Vás na stránce Hotel MDM City Centre na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel MDM City Centre, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel MDM City Centre, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel MDM City Centre.

  • Hotel MDM City Centre

Hotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel MDM City Centre Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel MDM City Centre
Ulice:  pl. Konstytucji 1
Město:  00-647 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1081 Kč
180 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel MDM City Centre se nachází pouhých 200 metrů od stanice metra Politechnika a může se pochlubit výhledem na slavné varšavské Ústavní náměstí. Na hosty zde čekají pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a minibarem. Všechny pokoje v hotelu MDM City Centre mají vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Z mnohých se otevírá výhled na náměstí a součástí některých je také posezení. Každé ráno se podává bohatá snídaně v hotelovém baru s bistrem Upstairs, který se specializuje na jídla mezinárodní a polské kuchyně. Večer si tu hosté mohou vychutnat drink a přitom se kochat výhledem na město. Personál hotelové recepce je k dispozici 24 hodin denně a může vám zajistit prohlídky města. K dispozici jsou také služby čištění a praní prádla. Hotel MDM City Centre stojí hned vedle autobusových a tramvajových zastávek, a hosté tak mohou snadno poznávat i ostatní části Varšavy. Vlakové nádraží Warszawa Centralna je odtud vzdáleno jen 1,3 km.


Důležité informace

Pokud potřebujete fakturu s vyčíslenou DPH, uveďte během rezervace ve zvláštních požadavcích potřebné údaje. V případě rezervací rodinných pokojů uvádějte celkový počet přijíždějících dospělých osob i dětí. Tyto údaje můžete napsat do zvláštních požadavků. Na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a poplatky. Upozorňujeme, že v ceně přistýlek není zahrnutá snídaně.

 
 
facebook g+ twitter