Evropa > Polsko > Varšava > Hotel Metropol

Informace o Hotel Metropol

Vítáme Vás na stránce Hotel Metropol na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Metropol, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Metropol, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Metropol.

  • Hotel Metropol

Hotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - HotelyHotel Metropol Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Metropol
Ulice:  ul. Marszałkowska 99a
Město:  00-693 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1111 Kč
185 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Metropol se nachází přímo naproti varšavskému Paláci kultury a vědy a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ráno si hosté mohou pochutnat na bohaté snídani, která zahrnuje tradiční jídla polské kuchyně. Pokoje v hotelu Metropol mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny toaletními potřebami zdarma. K vybavení všech pokojů patří satelitní TV a psací stůl. Pokoje nabízejí výhled na centrum Varšavy. Hotelová restaurace Metro Jazz Bar & Bistro nabízí prvotřídní jídla mezinárodní kuchyně i tradiční polské speciality. V restauraci je k dispozici TV s širokoúhlou obrazovkou a živá hudba. Hotel Metropol je vzdálen jen minutu chůze od stanice metra Centrum a mnoha autobusových i tramvajových zastávek, které zajišťují snadné spojení do všech částí města. Varšavské hlavní nádraží je vzdáleno pouhých 500 metrů od hotelu.


Důležité informace

Pokud potřebujete fakturu s DPH, uveďte prosím při rezervaci do zvláštních požadavků potřebné údaje. Při rezervaci rodinného pokoje prosím uveďte celkový počet hostů. Informaci můžete rovněž poznamenat do zvláštních požadavků. V případě rezervace více než 5 pokojů mohou platit odlišné podmínky a poplatky. Upozorňujeme, že v ceně přistýlky není zahrnutá snídaně.

 
 
facebook g+ twitter