Evropa > Francie > Ile de France (Paříž) > Val d´Oise > Saint-Witz > Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz

Informace o Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz

Vítáme Vás na stránce Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz.

  • Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz

Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyPremière Classe Roissy Survilliers Saint Witz Saint-Witz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz
Ulice:  Zone Hôtelière Le Petit Marais
Město:  95470 Saint-Witz
Okres:  Val d´Oise
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
992 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz je 13 minut jízdy od centra města Saint-Witz, 950 metrů od dálnice A1 a 8,5 km od hotelu Novotel Survilliers Saint Witz. Ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, bezplatné parkování a nepřetržitý automatický check-in a check-out. Všechny klimatizované pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu se sprchou. Některé jsou vhodné pro hosty s omezenou schopností pohybu. Première Classe Roissy Survilliers Saint Witz podává každé ráno snídaně formou bufetu. V okolí také najdete restaurace a kavárny. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi, terasa a nepřetržitě otevřená recepce. Tento hotel leží 10 km od zábavního parku Asterix a 12 km od letiště Charlese de Gaulla. Cesta autem do Paříže trvá 20 minut. Na místě je neplacené parkoviště.


Důležité informace

Pokyny k check-inu a chcek-outu: otevírací doba recepce je ve všední dny 6:30–11:00 a 17:00–21:00, o víkendech a o svátcích 7:00–11:00 a 17:00–21:00. Plánujete-li svůj přijet mimo tyto hodiny, ujistěte se, že máte kreditní kartu použitou během rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že při zavolání do hotelu je třeba uvést příjmení k potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter