Evropa > Francie > Lotrinsko > Meurthe a Mosela > Nancy > Grand Hotel De La Reine

Informace o Grand Hotel De La Reine

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel De La Reine na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel De La Reine, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel De La Reine, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel De La Reine.

  • Grand Hotel De La Reine

Grand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel De La Reine Nancy - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel De La Reine
Ulice:  2, place Stanislas
Město:  54000 Nancy
Okres:  Meurthe a Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2319 Kč
98 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel de la Reine sídlí v nádherné budově z 18. století na krásném náměstí Place Stanislas v centru Nancy a nabízí originálně zařízené luxusní pokoje. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené kabelovou TV a v některých je k dispozici také minibar. Mají vlastní koupelnu s vanou. Hotelový Restaurant Stanislas nabízí široký výběr jídel a vín. Jídlo si hosté mohou vychutnat v příjemné, světlé jídelně, nebo na terase, která je přímo na náměstí Place Stanislas. Grand Hotel De La Reine má také překrásnou čítárnu a elegantní bar. Personál, který je k dispozici 24 hodin denně, vám ochotně pomůže s čímkoli, co budete během pobytu v Nancy potřebovat.

 
 
facebook g+ twitter