Evropa > Polsko > Krakov > Hotel Matejko

Informace o Hotel Matejko

Vítáme Vás na stránce Hotel Matejko na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Matejko, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Matejko, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Matejko.

  • Hotel Matejko

Hotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Matejko Krakov - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Matejko
Ulice:  Plac Matejki 8
Město:  31-157 Kraków
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
801 Kč
149 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Matejko je situován pouhých 650 metrů od náměstí Rynek Główny v historickém centru Krakova a nabízí ubytování v pohodlných pokojích se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Pokoje hotelu Matejko mají pracovní prostor s psacím stolem a telefonem, moderní koupelnu se sprchou a některé také klimatizaci a/nebo posezení. Zdarma dostanete láhev minerální vody. Snídaně formou bufetu se podává každé ráno v klimatizované restauraci, která se specializuje na evropskou kuchyni. Personál nepřetržitě otevřené recepce poskytuje turistické informace a může pro vás zajistit kyvadlovou dopravu. Hotel Matejko je vzdálen pouhé 2 minuty chůze od nákupního centra Galeria Krakowska a 500 metrů od hlavního vlakového nádraží.


Důležité informace

Platby kreditní kartou se účtují v PLN podle oficiálního směnného kurzu Polské národní banky. Vezměte prosím na vědomí, že částka uvedená na vašem potvrzení se může lišit od částky skutečně odečtené z vašeho účtu. Vezměte prosím na vědomí, že restaurace je od listopadu do března zavřená.

 
 
facebook g+ twitter