Evropa > Francie > Lotrinsko > Mosela > Mety > La Citadelle - MGallery by Sofitel

Informace o La Citadelle - MGallery by Sofitel

Vítáme Vás na stránce La Citadelle - MGallery by Sofitel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu La Citadelle - MGallery by Sofitel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt La Citadelle - MGallery by Sofitel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro La Citadelle - MGallery by Sofitel.

  • La Citadelle - MGallery by Sofitel

La Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - HotelyLa Citadelle - MGallery by Sofitel Mety - Pensionhotel - Hotely
Název:  La Citadelle - MGallery by Sofitel
Ulice:  5 Avenue Ney
Město:  57000 Metz
Okres:  Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2863 Kč
116 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Citadelle v srdci Mét nabízí luxusní pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, individuálně nastavitelnou klimatizací a bezplatným přístupem na internet přes Wi-Fi. Využijte privilegované centrální polohy mezi koncertním sálem Arsenal, parkovou promenádou a guvernérským palácem. Je to ideální místo k objevování města a jeho četných zajímavostí. V útulném baru Ambiance Lounge s přátelskou atmosférou si můžete vybrat ze široké škály whisek, koktejlů, šampaňského a výjimečných vín. Gurmánská restaurace v hotelu, Le Magasin aux Vivres, podává inovativní kuchyni, která kombinuje chutě venkova a exotiky. Hosté, kteří si chtějí užít luxusní ubytování a vysokou kvalitu individuálních služeb, tak Hotel La Citadelle jistě ocení.

Zajímavosti v okolí

Saarlouis48 kmSaarlouis Ford
Merzig50 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter