Evropa > Polsko > Krakov > Hotel Orient

Informace o Hotel Orient

Vítáme Vás na stránce Hotel Orient na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Orient, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Orient, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Orient.

  • Hotel Orient

Hotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Orient Krakov - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Orient
Ulice:  Sołtysowska 25 B
Město:  31-589 Kraków
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1021 Kč
171 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Orient je 4hvězdičkový hotel situovaný v klidné části krakovské čtvrti Czyżyny, 6 km od centra města, kam lze dojet za 10 minut autobusem. Nabízí pokoje a apartmá se satelitní TV a Wi-Fi zdarma a bazén a vířivku s volným vstupem. Pokoje a apartmá hotelu Orient jsou klimatizované a vybavené ledničkou, TV s plochou obrazovkou a psacím stolem. Na vyžádání je dostupný minibar. Orient Hotel má rekreační centrum s krytým bazénem, vířivkou, saunou a fitcentrem, ve kterém můžete po prohlídce Krakova nebo po pracovním jednání relaxovat. V nabídce hotelové restauraci jsou pokrmy polské a mezinárodní kuchyně. Ráno si pak můžete pochutnat na snídani formou bufetu. K zázemí hotelu Orient patří dále konferenční prostory, business centrem a bezplatné parkoviště. Je zde i zahrada s grilem. Hotel se nachází 1,5 km od výstaviště EXPO a 2 km od Kraków Areny.

 
 
facebook g+ twitter