Evropa > Polsko > Krakov > Hotel Felix

Informace o Hotel Felix

Vítáme Vás na stránce Hotel Felix na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Felix, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Felix, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Felix.

  • Hotel Felix

Hotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Felix Krakov - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Felix
Ulice:  Osiedle Złotej Jesieni 15
Město:  31-831 Kraków
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
403 Kč
68 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Felix je 2hvězdičkový hotel v krakovské čtvrti Nowa Huta, který nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ve společných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Hotel má dobré tramvajové spojení s hlavním náměstím Rynek a čtvrtí Kazimierz, které jsou vzdálené přibližně 25 minut jízdy od zastávek Bieńczyce nebo Teatr Ludowy. Během svého pobytu v hotelu Felix si hosté mohou prohlédnout unikátní čtvrť Nowa Huta a navštívit náměstí Plac Centralny a hutě Tadeusza Sendzimira. Snídaně formou bufetu se podává v restauraci vedle hotelu.

 
 
facebook g+ twitter