Informace o Hôtel La Rivière

Vítáme Vás na stránce Hôtel La Rivière na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel La Rivière, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel La Rivière, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel La Rivière.

  • Hôtel La Rivière

Hôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - HotelyHôtel La Rivière Entraygues-sur-Truyere - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel La Rivière
Ulice:  60 Avenue Du Pont De Truyère
Město:  12140 Entraygues-sur-Truyère
Okres:  Aveyron
Kraj:  Midi-Pyrénées
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2511 Kč
97 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrunohrrotrnlarzh

Rychlý popis

Tříhvězdičkový butikový Hotel La Rivière se nachází v údolí Lot v departementu Aveyron. Svým hostům nabízí pokoje s vlastní sprchou nebo vanou, satelitní LCD TV a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Hotel La Rivière zve hosty na jídlo a pití do své gurmánské restaurace, tapas baru nebo baru s terasou u bazénu. Hosté si mohou zacvičit v dobře vybaveném fitness centru nebo si odpočinout v lázních se saunou, vířivkou a hammam s aromaterapií. K dispozici je i nabídka bio zdravotních a kosmetických procedur. Hotel La Rivière má výtah a pro všichni hosté mohou zdarma využívat veřejné parkoviště.


Důležité informace

Místa v restauraci si je třeba rezervovat s předstihem.

 
 
facebook g+ twitter