Informace o Hôtel Hermes

Vítáme Vás na stránce Hôtel Hermes na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Hermes, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Hermes, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Hermes.

  • Hôtel Hermes

Hôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - HotelyHôtel Hermes Couchey - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Hermes
Ulice:  Route Départementale 974, Rue du 8 Mai 1945
Město:  21160 Couchey
Okres:  Zlaté pobřeží
Kraj:  Burgundsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2072 Kč
78 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitrubgdatrnlelarzh

Rychlý popis

Hôtel Hermes se nachází v Couchey, 7 km jižně od Dijonu. Nabízí květinovou zahradu s vyhřívaným bazénem a pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Restaurace O Cocoon podává snídaně formou bufetu, tradiční kuchyni a regionální speciality. Hosté mohou relaxovat s drinkem v baru a v létě stolovat na terase. Na místě je k dispozici bezplatné parkování a hotel je přístupný po dálnici A3. Vlakové nádraží Dijon SNCF je vzdáleno 8,5 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že dětské postýlky jsou k dispozici ve dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí jen na požádání a hotel musí jejich dostupnost předem potvrdit. Otevírací doba recepce: Denně od 7:00 do 21:00. Pokud plánujete přijet od 21:00 do 22:00, kontaktujte prosím hotel předem.

 
 
facebook g+ twitter