Informace o Hotel Edmond's

Vítáme Vás na stránce Hotel Edmond's na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Edmond's, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Edmond's, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Edmond's.

  • Hotel Edmond's

Hotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Edmond's Cap-d´Ail - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Edmond's
Ulice:  87, Avenue du Trois Septembre
Město:  06320 Cap d'Ail
Okres:  Přímořské Alpy
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1851 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento klasický hotel se nachází na francouzské riviéře v letovisku Cap d'Ail, jen 4 km od Monaka, a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a pařížskou brasserii s vchodem z ulice. Hotel Edmond's má pokoje s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem a koupelnu s vanou nebo sprchou. V hotelu Edmond's se podává jak snídaně formou bufetu s neomezenou konzumací, tak samostatné snídaňové menu. Stolovat můžete venku na terase nebo v pohodlí klimatizované restaurace s barem. Hotel Edmond's je vzdálený 20 km od města Nice a necelých 15 minut chůze od pláží u Středozemního moře.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v hotelu se nelze ubytovat v neděli po 12:00.

 
 
facebook g+ twitter