Informace o Novotel Beaune

Vítáme Vás na stránce Novotel Beaune na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Beaune, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Beaune, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Beaune.

  • Novotel Beaune

Novotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyNovotel Beaune Beaune - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Beaune
Ulice:  16 Rue Du Moulin Noize
Město:  21200 Beaune
Okres:  Zlaté pobřeží
Kraj:  Burgundsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2043 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Designový hotel Novotel Beaune leží na jihu města Beaune. Patří k němu krásná zahrada a venkovní bazén s terasou. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, zvukotěsné a klimatizované. Mají bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, satelitní TV s plochou obrazovkou, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnu. Restaurace hotelu Beaune Novotel podává v elegantní jídelně nebo u bazénu pokrmy tradiční francouzské kuchyně a snídaně formou bufetu. Na skleničku si můžete zajít do hotelového baru. K dispozici je také nepřetržitě otevřená recepce a ke všem pokojům se dostanete výtahem. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Novotel stojí 2 km od centra města Beaune s bývalým chudobincem Hospices de Beaune a vlakovým nádražím a 1,6 km od dálnice A6. Za 37 minut odsud dojedete do Dijonu.

 
 
facebook g+ twitter