Evropa > Francie > Burgundsko > Zlaté pobřeží > Beaune > Comfort Hotel Beaune

Informace o Comfort Hotel Beaune

Vítáme Vás na stránce Comfort Hotel Beaune na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Comfort Hotel Beaune, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Comfort Hotel Beaune, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Comfort Hotel Beaune.

  • Comfort Hotel Beaune

Comfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Beaune Beaune - Pensionhotel - Hotely
Název:  Comfort Hotel Beaune
Ulice:  58 Route De Verdun / Angle Rocade Est
Město:  21200 Beaune
Okres:  Zlaté pobřeží
Kraj:  Burgundsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1558 Kč
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Comfort Hotel Beaune se nachází u vjezdu do hlavního města Burgundska, Beaune, v srdci proslulého vinařského regionu. Comfort Hotel Beaune poskytuje ubytování v pokojích vybavených TV s plochou obrazovkou a s vlastní koupelnou s toaletními potřebami zdarma. Ve všech lze bezplatně využívat Wi-Fi. Dostupné jsou i rodinné pokoje. Pro větší pohodlí hostů nabízí hotel plně vybavenou zasedací místnost a restauraci a bar, kde se podávají místní speciality a vína. Denně se tu také připravuje kontinentální snídaně (děti mladší 12 let mají slevu). Posnídat mohou hosté v jídelně nebo v pohodlí svého pokoje. Zabavit se lze ve venkovním bazénu, na terase a v zahradě. Od hotelu je snadný přístup do centra Beaune a ke všem místním atrakcím.


Důležité informace

Informujte prosím Comfort Hotel Beaune o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter