Evropa > Francie > Dolní Normandie > Calvados > Bayeux > ibis budget Bayeux

Informace o ibis budget Bayeux

Vítáme Vás na stránce ibis budget Bayeux na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu ibis budget Bayeux, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt ibis budget Bayeux, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro ibis budget Bayeux.

  • ibis budget Bayeux

ibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotelyibis budget Bayeux Bayeux - Pensionhotel - Hotely
Název:  ibis budget Bayeux
Ulice:  Zone d'Activité de Nonant, rue des Longues Haies
Město:  14400 Bayeux
Okres:  Calvados
Kraj:  Dolní Normandie
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
880 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel ibis budget Bayeux stojí kousek od sjezdu 36 z dálnice N13 mezi městy Caen a Cherbourg, jen 13 km od pláží, kde proběhlo vylodění v Normandii. Nabízí recepci s nepřetržitým provozem a klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Zvukotěsné pokoje mají satelitní TV a koupelnu se sprchou. Všechny jsou přístupné výtahem. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Jako hosté hotelu můžete využít zvýhodněné ceny v sousední restauraci a prodejní automaty s občerstvením a nápoji. Hotel zdarma poskytuje vlastní parkoviště a tak je ideální základnou pro ty, kdo přijíždějí za krásami Normandie autem. Americký hřbitov je vzdálen 30 km a Muzeum tapiserie z Bayeux 8 minut jízdy.


Důležité informace

Jako vstupní kód ke vchodovým dveřím slouží číslo rezervace bez teček.

 
 
facebook g+ twitter